0 bodů
541 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas

Občas jdeme s klukama do posilky ale mě se pokaždé rozklepe po zvedání činek celé tělo. Prostě se mi strašně po činkach klepou ruce. Co mám dělat? Posilka mě baví. FERDA

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Možná máš nedostatek glukózy.
Zkus tak hodinku před začátkem posilování sníst nějaký ´rychlý´ cukr (glukozu, fruktozu) - a uvidíš.



0 bodů
mama Pokročilý (1.2k bodů)

Právě proto, že jdete do posilovny jen "občas", když budete chodit cvičit pravidelně, tělo si zvykne, ale jíst musíte, abyste necítil slabost.....



Související témata

0 bodů
4 odpovědí 469 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 371 zobrazení
0 bodů
1 reakce 285 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 482 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 330 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 178 zobrazení
14.7.2015 v kategorii Zdraví, krása Mamka
...