Synovi jsem nedávno na zahradě nedokázala vysvětlit, proč přes zimu tráva přestane růst, i když nezmrzne úplně. Čím to vlastně je?
Zima je ( měla by být ) obdobím vegetačního klidu, neroste nejen tráva, ale celá příroda sbírá síly na jaro. Letos se příroda chová zatím dost netypicky, už bych měla pomalu jít vyplet záhonky, protože plevel zřejmě nespí ani v zimě :)
ale ona roste,ale ne u nás...
CZPoradna.cz