0 bodů
359 zobrazení
v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)

Synovi jsem nedávno na zahradě nedokázala vysvětlit, proč přes zimu tráva přestane růst, i když nezmrzne úplně. Čím to vlastně je?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Zima je ( měla by být ) obdobím vegetačního klidu, neroste nejen tráva, ale celá příroda sbírá síly na jaro. Letos se příroda chová zatím dost netypicky, už bych měla pomalu jít vyplet záhonky, protože plevel zřejmě nespí ani v zimě :)



0 bodů
Mc Merkurion Registrovaný (409 bodů)

ale ona roste,ale ne u nás...



Související témata

0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
14.12.2014 v kategorii Rostliny, zahrada Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 426 zobrazení
25.12.2014 v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 419 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 805 zobrazení
0 bodů
1 reakce 387 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.2k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 389 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 605 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
...