0 bodů
269 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

To se nejdřív namaluje předloha tužkou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mám pocit, že je to obráceně - nejdřív se nakreslí základní rozvržení a pak se namaluje obraz. Zkušení malíři nejspíš malují rovnou... :)

väčšinou sa orientačné čiary naznačia štetcom s farbou, ktorá ide prekryť



0 bodů

nikdy se hlavně nemá gumovat :) tužkou můžeš, pokud to pak přetíráš něčím, co nebude vidět..ale nejlepší je si udělat nějaký návrh na menší papír, klidně tužkou, vodovkama, temperama, pastelkama, čímkoli si vyzkoušet, jaké barvy chceš a pak naostro :)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 344 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 933 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 823 zobrazení
0 bodů
1 reakce 489 zobrazení
0 bodů
1 reakce 305 zobrazení
0 bodů
1 reakce 415 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Ostatní martin18
0 bodů
3 odpovědí 301 zobrazení
29.11.2015 v kategorii Ostatní Eliska vesela
0 bodů
1 reakce 697 zobrazení
19.10.2015 v kategorii Ostatní zenek
0 bodů
3 odpovědí 241 zobrazení
16.10.2015 v kategorii Ostatní Sandra Milá
0 bodů
1 reakce 182 zobrazení
9.10.2015 v kategorii Ostatní macek
...