0 bodů
270 zobrazení
v kategorii Ostatní Lacík Registrovaný (264 bodů)

To se nejdřív namaluje předloha tužkou?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

0 bodů
Sůwa Pokročilý (1.1k bodů)

Mám pocit, že je to obráceně - nejdřív se nakreslí základní rozvržení a pak se namaluje obraz. Zkušení malíři nejspíš malují rovnou... :)

väčšinou sa orientačné čiary naznačia štetcom s farbou, ktorá ide prekryť



0 bodů

nikdy se hlavně nemá gumovat :) tužkou můžeš, pokud to pak přetíráš něčím, co nebude vidět..ale nejlepší je si udělat nějaký návrh na menší papír, klidně tužkou, vodovkama, temperama, pastelkama, čímkoli si vyzkoušet, jaké barvy chceš a pak naostro :)



Související témata

0 bodů
3 odpovědí 345 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 934 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 823 zobrazení
0 bodů
1 reakce 490 zobrazení
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
0 bodů
1 reakce 416 zobrazení
31.1.2016 v kategorii Ostatní martin18
0 bodů
3 odpovědí 302 zobrazení
29.11.2015 v kategorii Ostatní Eliska vesela
0 bodů
1 reakce 698 zobrazení
19.10.2015 v kategorii Ostatní zenek
0 bodů
3 odpovědí 242 zobrazení
16.10.2015 v kategorii Ostatní Sandra Milá
0 bodů
1 reakce 184 zobrazení
9.10.2015 v kategorii Ostatní macek
...