0 bodů
206 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den, chci se zeptat jak vyřídit dceři Ukončení studia? Nemám s tím žádné zkušenosti, je v prvním ročníku. Někde jsem četla že stačí když zajdeme s dcerou na školu, sepíšeme žádost a hotovo.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
1 reakce 791 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 538 zobrazení
0 bodů
1 reakce 544 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 860 zobrazení
...