0 bodů
543 zobrazení
v kategorii Právo a zákony
Dobrý den,

           nevím kde mohu zjistit, když sem teď v Brně a mám prý nutně přijet podepsat výpověď, i když jsem na neschopence, prý mne i tak mohou vyhodit, a já nevím, při kterém paragrafu se nedostane pak podpora, aby mi ho nedali, chtějí mi dát výpověd za to, že sem nepodepsala nový mzdový výměr včas, snížení platu. Prý mne mohou za to vyhodit, ale mě trápí, z čeho se vypočítává pak podpora, vím, že z posledních 3 měsíců, a že bych měla mít na ní nárok (že mám odpracovaný rok za 2roky), ale mám tam ty 3 měsíse každý měsíc tak 7 dní OČR a nevím kde mám zjistit, zda se ty dny počítají do výpočtu podpory nebo bude pak proto o hodně nižší, moc by mi to pomohlo se dnes rozhodnout, jak se mám v práci s nimi zkusit domluvit, nebo mi můžete poslat nějaké telefonní č. kam bych mohla zavolat a zeptat se na to? Moc se omlouvám, že zatěžuji, ale nemohu tyto 2 informace najít ani na internetu, ten paragraf-číslo, co mi nesmějí dátb (chtějí mi dát asi 52) a to jestli se počítá do výpočtu i příjem z OČR a kdybyste mohla, tak jestli a kolik procent mi vznikne nárok, když dám výpověď já nebo když je to dohodou. Děkuji mnohokrát......

                                        

                                                   Andrea

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Během pracovní neschopnosti vám zaměstnavatel nesmí dát výpověď z organizačních důvodů (tzv. ochranná doba), ale můžete s ním sami uzavřít dohodu nebo podepsat výpověď – proto na vás pravděpodobně tlačí. Pozor: pokud byste podepsala dohodu o rozvázání pracovního poměru bez uvedení důvodu na vaší straně, nebo dali výpověď „za porušení povinností“, mohlo by to ovlivnit podporu v nezaměstnanosti. Nepodepsání nového mzdového výměru samo o sobě není důvod k výpovědi a snížení mzdy bez vašeho souhlasu obecně možné není. Podpora se počítá z vašeho průměrného čistého výdělku v posledním zaměstnání. Doporučuji nic nepodepisovat pod tlakem a věc nejdřív konzultovat s právníkem nebo s úřadem práce, případně s odbory.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 478 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
+2 bodů
1 reakce 253 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 564 zobrazení
0 bodů
1 reakce 456 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 534 zobrazení
...