0 bodů
150 zobrazení
v kategorii Mobily
Ahoj,

vypla jsem telefon po zapnutí vše fungovalo jen se mi nechtěla načíst SD karta a přitom na ni byly data. Zkusila jsem všechno přefomátovat kartu a zase na ni nahrát data z notasu a nic se mi v mobilu neukázalo. Tak jsem znovu přeformátovala SD kartu i paměť telefonu. Nainstalovala jsem si appky, přetáhla kontakty z google e-mailu. Na SD kartu jsem nic z notasu nekopírovala. Vše běželo jak má fotky se ukládali v galerii, písničky taky v pohodě. Dneska se mi podařilo vybít telefon upnlně že se mi vypl. A po zapnutí  vše v pohodě jen v galerii ani jedna fotka a přes Správce souboru tam všechno vidím fotky atd.. Ale v galerii není ani jeden nahled... :/ Můžete mi poradit jak to mám udělat aby se mi to objevilo i v Galerii? Díky

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před honza_z Registrovaný (41 bodů)
Pokud jste kartu i paměť telefonu několikrát přeformátovala, původní data z notebooku se na SD kartu zřejmě nezkopírovala správně, nebo si je galerie nenačetla. Zkuste nejdřív kartu vyndat, vložit do počítače přes čtečku a ověřit, že tam fotky a videa skutečně fyzicky jsou. Pokud na kartě jsou, ale telefon je nezobrazuje, často pomůže založit v kořeni karty složku s názvem DCIM, vložit média do ní a telefon restartovat, aby galerie obsah znovu naskenovala. Když se data ztratila úplně, šance na obnovu je jen tehdy, pokud jste na kartu po přeformátování nic dalšího nezapisovala – pak by mohl pomoct obnovovací program typu Recuva nebo PhotoRec.




Související témata

0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 473 zobrazení
0 bodů
1 reakce 255 zobrazení
26.12.2017 v kategorii Mobily Michal
0 bodů
1 reakce 270 zobrazení
28.8.2017 v kategorii Mobily Martina Martinkova
0 bodů
1 reakce 693 zobrazení
0 bodů
1 reakce 352 zobrazení
...