0 bodů
701 zobrazení
v kategorii Ostatní
Zdravím,

nejde mi nabít zrcadlovka Nikon d3200 - nemám nabíječku na akumulátor, vždycky jsem to přes USB strčila do počítače nebo do zásuvky, ale teď mi to nejde. Je pravda, že jsem foťák nějakou dobu nepoužívala, ale v tom to asi nebude. Nevím, jestli jsem tam třeba omylem nepřepla nějaký čudlík či co.

Poradíte mi, co s tím?

Moc děkuji
opravdu šel D3200 nabíjet bez vyjmutí akumulátoru a použití externí nabíječky?

to by mě moc zajímalo

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
opicak Registrovaný (769 bodů)
Je tam LiOn baterie a ta se nesmí vybít. Tedy pokud došlo k vybití, je pravděpodobné, že baterie je už jen na vyhození. Vybitím se totiž zničí.




Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
24.7.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
1 reakce 344 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 614 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 2.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.6k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.1k zobrazení
...