0 bodů
259 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Když přinesete z lesa houby jako babky, hříbky, lišky, klouzky  . Omýváte je než je začnete krájet pod vodou ?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Pak se nacucnou vodou a to je špatné. Pouze otírám hadříkem popřípadě okrojím nožem.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 230 zobrazení
30.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 188 zobrazení
0 bodů
1 reakce 306 zobrazení
6.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
3 odpovědí 284 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 7.2k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.4k zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 8.0k zobrazení
0 bodů
1 reakce 221 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 501 zobrazení
...