0 bodů
1.2k zobrazení
v kategorii Mobily

Mám nabíječku v těžko přístupné zásuvce. Takže bych ji tam chtěl nechat píchlou pořád a jenom si občas připojit mobil. Proč je ale horká i když není mobil připojený? To si pořád něco bere?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

+2 bodů

když je horká, něco si bere
podle mne by ale při odpojeném mobilu horká být neměla

zůstává ale horká dlouho, zvlášť jestli je špatně přístupná
což je pro ni i pro okolí hodně blbé a možná i riskantní

pokud je horká furt, může to být jiskření v zásuvce
osobně bych to řešil vyvedením zásuvky zpoza skříně (nebo čeho) krátkou prodlužovačkou





Související témata

0 bodů
7 odpovědí 1.9k zobrazení
0 bodů
1 reakce 350 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 615 zobrazení
0 bodů
1 reakce 794 zobrazení
0 bodů
1 reakce 217 zobrazení
14.1.2017 v kategorii Mobily Radovan Proft
0 bodů
1 reakce 765 zobrazení
...