0 bodů
251 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo
Zdravím, dáváte do zelňačky kysané zelí nebo nakrájíte čerstvé?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Já používám obě varianty. Když mám čerstvé tak se s ním krájím. Pokud pospíchám dám zelí z lahve zavařené.


0 bodů
já dávám z lahve zavařené proto že mám ráda tu kyselost.
0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Na zelňačku je zavařené, nebo kysané zelí lepší než syrové.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 1.2k zobrazení
0 bodů
1 reakce 733 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 591 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 494 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 366 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 3.3k zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
1 reakce 675 zobrazení
...