0 bodů
962 zobrazení
v kategorii Auto moto
Nechcou mi zapsat tažné zařízení, prý na protokolu z STK musí být razítko technika K.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
dábel Registrovaný (285 bodů)
to je divný já už párkrát dohlašoval tažný co sem si sám montoval a i dovoz a vždy stačilo dojet na stk a na vlastní žádost si to nechat zkouknout vystavili mi protokol a i s typovým listem sem šel na dopravku kde mi to bez problémů dopsali

a dělal mi to vždy řadový technik stk




Související témata

0 bodů
3 odpovědí 240 zobrazení
14.3.2016 v kategorii Auto moto tom86
0 bodů
6 odpovědí 324 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 434 zobrazení
0 bodů
1 reakce 791 zobrazení
21.11.2017 v kategorii Mobily Marcela
0 bodů
1 reakce 367 zobrazení
0 bodů
1 reakce 202 zobrazení
0 bodů
1 reakce 741 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 494 zobrazení
...