0 bodů
789 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, provedla jsem Hard reset u telefonu Coolpad Modema 2, telefon po mě neustále dokola žádá přihlášení na Google účet, přestože po kontrole v PC je ověřeno, že telefon přihlášený je. Stále dokola mne Google v telefonu upozorňuje, že zařízení bylo resetováno a že se máme přihlásit pomocí účtu Google, který byl s tímto zařízením dříve synchronizován. Po zadání účtu a následně hesla mne to vrátí opět do stavu, kdy zařízení bylo resetováno. Takhle stále dokola. Odmítnutí nebo přeskočení přihlášení není možné. Nevím jak se tedy jinak dostat do telefonu. Děkuji

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Tohle je ochrana proti krádeži (FRP – Factory Reset Protection): po hard resetu telefon vyžaduje přihlášení účtem Google, který v něm byl naposledy přihlášený PŘED resetem. Zadejte přesně ten původní účet a heslo (ne nově vytvořený), ideálně připojený přes Wi‑Fi, a počítejte s tím, že po nedávné změně hesla může Google zámek držet i pár desítek hodin. Pokud heslo k původnímu účtu neznáte, obnovte si ho na stránce pro obnovu účtu Google z jiného zařízení. Pokud telefon kupujete z druhé ruky, nechte si od prodejce účet z telefonu řádně odhlásit, jinak se zámku spolehlivě nezbavíte.




Související témata

0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 773 zobrazení
0 bodů
1 reakce 362 zobrazení
16.11.2017 v kategorii Mobily Karel
0 bodů
1 reakce 211 zobrazení
0 bodů
1 reakce 177 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
...