0 bodů
244 zobrazení
v kategorii Mobily

Dobrý den, rozhoduji se mezi výše uvedenými telefony, bohužel nemám moc zkušeností s androidem a vlastně žádné s iOSem. Mobil bych chtěl na delší dobu, 3,4 roky a používám ho výhradně na poslouchání hudby a sociální sítě (cestování, zkrácení čekání, apod...) Opravdu nevím pro jaký se rozhodnout, budu rád za jakoukoliv radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Rozhodně doporučuji Iphone 6,  z vlastních zkušeností, jsem s tímto telefonem velmi spokojen. Rodiče mají také Iphone 6, přijde jim jednoduchý na ovládání  i vzhledově hezčí.




Související témata

0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 141 zobrazení
1.8.2015 v kategorii Mobily Pavel
0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 224 zobrazení
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
15.10.2016 v kategorii Mobily David
0 bodů
1 reakce 595 zobrazení
0 bodů
1 reakce 194 zobrazení
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
...