0 bodů
224 zobrazení
v kategorii Mobily
Dobrý den, potřebovala bych poradit: Mám Samsung Galaxy S3. V poslední době se mi stává, že někomu volám, mluvím, zavěsím a za několik minut mi volá zpátky osoba, se kterou jsem telefonoval a ptá se, co jsem ještě chtěla. Já jsem ale už nevolala. Tenhle neuskutečněný hovor potom se opakuje té samé osobě ještě 1x. Někdy to zase dělá opačně. Volá někdo a za chvíli po domluvení začne opět volat stejná osoba, se kterou jsem mluvila. Ale ta osoba prý nevolala. Čím to může být? Děkuji za radu.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
Tohle nezvyklé samovytáčení obvykle nezpůsobuje porucha telefonu, ale dotyk displeje nebo položka v seznamu hovorů. Nejčastěji se stane, že po zavěšení zůstane na obrazovce seznam volání a něco (například ucho, tvář nebo telefon v kapse) se dotkne čísla a hovor se znovu spustí. Zkontrolujte, zda nemáte aktivní nějakou funkci automatického opakování hovoru a po hovoru displej raději hned zhasněte tlačítkem. Pomáhá také zapnout zámek obrazovky a vyčistit přístroj od případné aplikace, která by hovory spouštěla; pokud potíž přetrvává, zkuste telefon resetovat do továrního nastavení.




Související témata

0 bodů
1 reakce 520 zobrazení
0 bodů
1 reakce 268 zobrazení
0 bodů
1 reakce 394 zobrazení
25.11.2017 v kategorii Mobily Martin
0 bodů
1 reakce 189 zobrazení
15.10.2016 v kategorii Mobily David
0 bodů
1 reakce 595 zobrazení
0 bodů
1 reakce 244 zobrazení
16.9.2016 v kategorii Mobily Matěj Kroupa
0 bodů
1 reakce 194 zobrazení
0 bodů
1 reakce 403 zobrazení
0 bodů
1 reakce 198 zobrazení
...