Z dotazu to vypadá, že je obraz na telefonu příliš zmenšený a potřebujete ho zvětšit. V nastavení hledejte položku Displej a tam možnosti Velikost písma a Velikost zobrazení (někdy Zoom obrazovky), kterými se zvětší texty i ikony. Pomůže také funkce Přiblížení (lupa) v nastavení Přístupnost, která umožní dvojitým ťuknutím nebo gestem zvětšit jakoukoli část obrazovky. Pokud máte na ploše zmenšené ikony, zkuste podržet prst na volné ploše, otevřít nastavení plochy a změnit mřížku na méně sloupců, čímž se ikony zvětší.