0 bodů
332 zobrazení
v kategorii Diskuze Tereza Host (1 bodů)

Je povoleno mít výuku, když je venku 29 stupňů?

HLASOVÁNÍ (pro registrované):

ANO (5 bodů, 100%)
NE (0 bodů)

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

2 reakce

+1 bodů
zzzzz Registrovaný (420 bodů)

Proč by ne. To není tropická teplota. Pokud není člověk kardiak, nebo jinak vážně nemocen a dostatečně pije, na hlavu si dá pokrývku, tak pro něj tato teplota není nebezpečná.

(sun)



+1 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Někteří lidé musí v takové teplotě i pracovat.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 369 zobrazení
0 bodů
115 odpovědí 10.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 476 zobrazení
0 bodů
1 reakce 282 zobrazení
29.4.2015 v kategorii Škola, příklady marie
0 bodů
7 odpovědí 951 zobrazení
0 bodů
9 odpovědí 441 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 253 zobrazení
26.8.2014 v kategorii Diskuze anonym
0 bodů
1 reakce 259 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 350 zobrazení
...