0 bodů
1.7k zobrazení
v kategorii Diskuze
Dělám recept, kde se má máslo s cukrem rozpouštět nad vodní lázní. Zajímá mě, jestli se cukr v rozpuštěném másle ve vodní lázni opravdu rozpustí, nebo zůstane jen krystalky a oddělí se.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Částečně. Záleží na poměru másla a cukru.





Související témata

0 bodů
1 reakce 1.4k zobrazení
21.12.2015 v kategorii Diskuze fdsz
0 bodů
2 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 2.7k zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
7.7.2015 v kategorii Společnost Verča P.
0 bodů
4 odpovědí 655 zobrazení
22.2.2016 v kategorii Diskuze sluníčko
0 bodů
1 reakce 700 zobrazení
0 bodů
1 reakce 613 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 965 zobrazení
...