0 bodů
891 zobrazení
v kategorii Ostatní
Dobrý den,chci se zeptat jak je to s doručováním pošty do P.O.Boxu?Posílal jsem dopis Do Brna 8 P.O. Boxu a psal mi  člověk co jsem mu to posílal,že už si to převzal,ale ve sledování online zásilek je,že doporučené psaní je uloženo v Brně 8 , P.O.Boxu.Nějak mu nevěřím...A ani mi nepřišla sms z pošty o doručení.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
Pokud sledování zásilek ukazuje, že doporučené psaní je 'uloženo' v dané poště u P.O. Boxu, znamená to, že dopis je tam fyzicky připraven, ale ještě nebyl oficiálně předán - majitel schránky si ho teprve musí na přepážce vyzvednout a podepsat převzetí. Je možné, že vám příjemce napsal, že to 'převzal', i když ve skutečnosti jen viděl avízo, nebo si zásilku vyzvedl a systém sledování se ještě neaktualizoval (může mít zpoždění i den dva). U P.O. Boxů navíc Pošta neposílá SMS o doručení tak jako na běžnou adresu, protože majitel si poštu vybírá sám, takže absence SMS není nic divného. Jestli chcete jistotu, podle podacího čísla se dá stav ověřit přímo na pobočce nebo na zákaznické lince České pošty.




Související témata

0 bodů
2 odpovědí 355 zobrazení
14.5.2015 v kategorii Ostatní anonym
0 bodů
2 odpovědí 301 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 771 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 610 zobrazení
0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
1 reakce 251 zobrazení
0 bodů
1 reakce 176 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 182 zobrazení
...