0 bodů
7 zobrazení
před v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
Při krájení cibule vždycky brečím. Funguje na to vážně něco?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
před misa.kk Registrovaný (36 bodů)
Za slzy může plyn, který se uvolní při porušení buněk. Pomáhá ostrý nůž (míň drtí buňky), chlazená cibule z lednice a krájení u zapnuté digestoře nebo větru. Někomu pomůže nakrájet ji ve vodě nebo dýchat pusou. Kořenovou část (odkud jde nejvíc látek) nech nakonec.




Související témata

0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
4 odpovědí 542 zobrazení
17.12.2014 v kategorii Vaření, jídlo Lacík Registrovaný (264 bodů)
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 13 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 5 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 362 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 322 zobrazení
16.9.2015 v kategorii Vaření, jídlo Melichar Radek
0 bodů
4 odpovědí 685 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 1.5k zobrazení
...