0 bodů
317 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Jen se na ni podívám a nemám dobrej pocit. Jak chutná? Jako kuře? Máma říká že je lepší než kuře je to pravda?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

4 reakce

+1 bodů
inka Pokročilý (1.2k bodů)

Ano, krůta je chutnější, než kuře. Má několik druhů masa a když se porcuje, pak by na každý talíř měl přijít několik kousků a každý jiný. Není to pak tak fádní, jako kuře. Zvláště pak, když se prsa prošpikují slaninou a mandlemi. A celá krůta se naplní fajnovou nádivkou.

Děkujeme za tip na úpravu. Určitě mi ji někdy máma takto uvaří. Díky



0 bodů

Chutná jako kterákoliv drůbež. O krůtě se traduje, že má 7 druhů masa, ale já to nepoznám. Prsa, ty jsou sušší, ale pokud se dobře připraví, nemají chybu.

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Krůta je bezesporu chutnější než kuře. Říká se, že krůta má devatero druhů masa.

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Mým nejoblíbenějším mrtvým ptákem je kachna, pak husa - těsně následovaná právě krůtou.
Její příprava má jediné úskalí - potřebuješ dost velkou troubu a i pekáč...
:o
Dělám ji klasicky pečenou, pomaličku (cca 8 hodin), nasolenou, s chillie papričkami a rozmarýnem, bez nádivky.



Související témata

0 bodů
2 odpovědí 393 zobrazení
0 bodů
7 odpovědí 693 zobrazení
24.5.2014 v kategorii Vaření, jídlo Evžena
0 bodů
4 odpovědí 427 zobrazení
0 bodů
1 reakce 3 zobrazení
před 22 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
...