0 bodů
218 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Čaute, začal jsem posilovat. Když budu 3x za týden cvičit ruce, nohy a 4x břicho, uvidím třeba za 2-3 měsíce nějaké výsledky? Je mi jasné, že nebudu ta měsíc vypadat jak Arnold, ale alespoň nějaké menší výsledky. Díky. Váhu mám prý v pořádku (nejsem tlouštík):D

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Neni to u všech stejné, ale za 3 měsíce by mohly už být malé výsledky viditelné.




Související témata

0 bodů
1 reakce 284 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 458 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 378 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.0k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 468 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 665 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 457 zobrazení
...