0 bodů
501 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Mám použít pilku? Nebo nožem? Co je lepší? Mám kokos poprvé.

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Pokud ´šplouchá´, navrtám jej nožem na špičce (jsou tam tři ztenčená místa) a vypustím ´vodu´.
Poté (a nebo když nešplouchá, rovnou) pilou přeříznu cca v půli.
Ale jde to i hrubým násilím - rozmáčknout ve svěráku a nebo kladivem (ale bacha - dobře jej drž - pruží).



0 bodů

OK, volím svěrák a kladivo.

mowla Domácí (2.9k bodů)

Tak si dej ještě brýle - mohou lítat odštěpky.
A dobrou chuť přeju, kokos je dobrej.

0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Vubec ! Je na nic ! At si ho nechaj .



Související témata

0 bodů
1 reakce 487 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1 zobrazení
před 17 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 14.9k zobrazení
...