0 bodů
321 zobrazení
v kategorii Vaření, jídlo

Je zdvořilé poděkovat za jídlo a poslat kuchaři kořalku? Nebo se to nedělá?

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

3 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)

Zdvořilé to je, a občas se to dělává.



0 bodů
frantaXX Registrovaný (298 bodů)

Podekuj mu jen prostrednictvim vrchniho, doufam, ze budes vedet jak

0 bodů
mowla Domácí (2.9k bodů)

Dělá se to...
Jsi-li spokojen.



Související témata

0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 20 hodinami v kategorii Vaření, jídlo kacenka92 Registrovaný (39 bodů)
0 bodů
1 reakce 7 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo evca.s Registrovaný (33 bodů)
0 bodů
1 reakce 8 zobrazení
před 1 den v kategorii Vaření, jídlo zdenekp Registrovaný (38 bodů)
0 bodů
1 reakce 4 zobrazení
0 bodů
1 reakce 2 zobrazení
před 2 dny v kategorii Vaření, jídlo tomas.b88 Registrovaný (51 bodů)
0 bodů
1 reakce 563 zobrazení
0 bodů
1 reakce 623 zobrazení
0 bodů
1 reakce 594 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 14.9k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 610 zobrazení
...