0 bodů
219 zobrazení
v kategorii Sport, volný čas
Čaute, začal jsem posilovat. Když budu 3x za týden cvičit ruce, nohy a 4x břicho, uvidím třeba za 2-3 měsíce nějaké výsledky? Je mi jasné, že nebudu ta měsíc vypadat jak Arnold, ale alespoň nějaké menší výsledky. Díky. Váhu mám prý v pořádku (nejsem tlouštík):D

Prosím, přihlaště se nebo registrujte se pro vložení reakce k tématu.

1 reakce

0 bodů
Bred Domácí (4.3k bodů)
Neni to u všech stejné, ale za 3 měsíce by mohly už být malé výsledky viditelné.




Související témata

0 bodů
1 reakce 285 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 459 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 380 zobrazení
0 bodů
1 reakce 379 zobrazení
0 bodů
1 reakce 1.1k zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 469 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 250 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 666 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 458 zobrazení
...