Tipy na narozeninové dárky, které jsou vždycky trefou do černého

Blíží se narozeniny blízké osoby a vy stále ještě nemáte koupený narozeninový dárek? Nemusíte panikařit, spíše zachovejte chladnou hlavu a pročtěte si náš seznam toho nejlepšího, co můžete blízkému člověku pořídit. Součástí našeho výpisu jsou pouze takové dary, které jsou vždycky trefou do černého, ať už mluvíme o narozeninách ženy nebo muže. Pro jakou z možností se rozhodnete vy?

Darujte zážitek

Možná si říkáte, že potěšit blízkou osobu je velice těžké. Ve skutečnosti to ale není tak složité, jak se na první pohled jeví. Nemusíte svou pozornost upínat na věci, spíše se zaměřte na zážitky. Zatímco věci si člověk koupí, zážitek většinou nikoliv, a je to velká škoda. Protože právě druhé zmíněné nám života naplňuje tím správným.

Abyste však předcházeli scénáři, že vámi zvolený termín nebude vyhovovat, za zvážení stojí zážitkové poukazy. Kupříkladu Slevomat je plný akčních nabídek, z nichž si stačí jenom vybrat. Láká vás degustace vína? Nebo vaše partnerka spíše ocení večeři v padesátimetrové výšce, při které se jí nabídne pohled na celé hlavní město České republiky?

Květinou nikdy neurazíte

A až budete držet v rukou onen zážitkový poukaz, v druhé mějte květinu. Tou totiž neurazíte nikdy, zejména pak ženy. Zatímco pánům se květina dává zpravidla na kulaté narozeniny (a nemusí to být vždycky pugét, ale i orchidej v květináči), ženě se pugét daruje prakticky při každé příležitosti (nejen při narozeninách).

Tedy, nemusí se vždycky jednat o pugét, který zástupkyni něžného pohlaví dáte. Může to být jedna obyčejná růžička, která vykouzlí stejně velký úsměv na tváři.

Poukazy na oblečení nikdy nezklamou

Že je květina nuda a zážitek u blízké osoby neuspěje? Pak vsaďte na naprostou klasiku, a tou je poukaz na oblečení. Zatímco ženě se hodí darovat Astratex poukaz, pánové ocení spíše poukaz do obchodu se sportovním zaměřením.

...