Plánujete svatbu? Poznejte trendy svatebních oznámení

Ušít si krásné svatební šaty jako pro princeznu, objednat si ideální svatební kytici, najít vhodný termín a samozřejmě rezervovat místo, kapelu a zajistit hostinu. Svatba je dnem, na který se nezapomíná, a to už z důvodu tak obrovských příprav, které musí snoubenci podstoupit. Kromě výběru vhodných svatebních šatů a obleku se však musí zajistit i svatební oznámení (jinak řečen svatební pozvánky). Bez nich by svatebčané nevěděli, kam se mají dostavit, v kolik nebo jaké dary případně s sebou.

Stejně jako ve světě bydlení, i ve svatebním světě se však mění trendy jako na běžícím pásu. Mění se trendy ve světě svatebních šatů a taktéž se mění trendy ve světě svatebních oznámení. U svatebních oznámení na malý okamžik zůstaňme a prozraďme si aktuální trendy.

Květinové vzory jsou hitem

V současné době jsou oblíbené především takzvané boho svatby, které se nesou ve znamení jednoduchosti. Od tohoto stylu se odráží také vzhled svatebních pozvánek, který by měl být ideálně květinový. V květinách je krása i jednoduchost, navíc jsou symbolem ženské krásy a také křehkosti. Dnes jsou květinové vzory doslova hitem, obvykle se však květinami na pozvánkách šetří a k nim se přidávají geometrické tvary.

Bílá klasika je nestárnoucí

Nepatříte k lidem, kteří by se vyžívali v aktuálních trendech? Jste spíše milovníkem staré známé klasiky? V takovém případě vsaďte na tradiční bílé pozvánky, kterými se nikdy nic nepokazí. Bílá je zkrátka základní svatební barva, která symbolizuje čistotu a eleganci. Bílé svatební pozvánky tak doplní stejně barevné svatební šaty nebo ženichovu košili.

Pozvánky zahaleny luxusem

Zejména mezi bohatými nevěstami jsou oblíbené pozvánky, které jsou zahalené do luxusu. Obvykle jsou velice zdobené, mají často i ozdobnou mašli. Někomu se sice mohou zdát kýčovité, pro jiné jsou však dokonalé.

...