Pracovní doba 10 až 13. Místo výkonu Jamajka aneb jak vydělávat peníze online

Pracovní doba 10 až 13. Místo výkonu Jamajka aneb jak vydělávat peníze online?

Kdybyste viděli podobnou inzerci na pracovní pozici, klikli byste na ni? Ano? Nemusíte čekat na inzerát, můžete se do realizace pustit sami.

Díky internetu se vám otevírá možnost pracovat z kteréhokoliv místa na světě a určit si nejen pracovní dobu, ale i výši výdělku. Vše je o vašem rozhodnutí, pustit se do změny. Jak začít?

Internet a počítač, recept na výdělek pro každého

Malý virtuální vesmír se spoustou zábavy, nekonečného množství informací a oceánem příležitostí. Tím vším je internet. Tisícům lidí umožnil pracovat podle svého, věnovat se oboru, který je baví, cestovat, trávit více času s rodinou nebo dokonce vydělávat peníze. Chcete si to vyzkoušet také? Budete potřebovat jen odvahu, počítač, internet a trpělivost.

Freelance desktop with accessories and distance work tools,blank screen laptop computer and digital tablet,mouse,sunglasses,phone charging,notepad and cactus plant,business workspace in home or office

Jak začít vydělávat online

Jako první si budete muset vybrat oblast, která vás baví, zajímá nebo která přináší atraktivní zisk. Umíte vařit? Natočte videorecepty a umístěte je na youtube. Ten odměňuje za počet shlédnutí. Umíte fotografovat? Připravte online kurz pro začínající fotografy a prodávejte e-book. Udržujete se v kondici a pravidelně navštěvujete posilovnu? Sestavte návod na kruhový trénink v domácím prostředí.

Možností je celá řada. Můžete být influencerem, youtuberem nebo inkasovat peníze za doporučení produktu prostřednictvím affiliate programů. Zmíněné možnosti jsou pro odvážné jedince, kteří rádi pustí do svého soukromí fanoušky.

Ale co ti ostatní? I pro ně má internet spoustu příležitostí. Atraktivní výdělky přináší investování nebo online obchodování na nejrůznějších burzách. Skvělé je, že pracujete odkudkoliv, můžete začít s malou částkou a budete mít při vydělávání peněz naprosté soukromí.

Investice a obchodování na internetu

Nejprve je třeba zdůraznit, že investicemi a obchodováním máme na mysli seriózní platformu, burzu, brokera. V žádném případě neposílejte peníze na nejrůznější podvodné projekty, které po vás chtějí počáteční vklad a slibují vám obrovské zhodnocení během pár dnů.

Podvodné projekty (označované jako SCAM) fungují na principu Ponziho schématu. Ti první dostanou peníze vyplaceny z peněz těch, kteří pošlou vklad až po nich. 99 % lidí tak o své peníze přijde, stránky jsou nedostupné. O konkrétních podvodech na burze si toho můžete více přečíst v tomto článku.

V těchto „projektech“ se zakladatelé velmi často prezentují jako ti, kdo zhodnotí vaše peníze na burze. Nevkládejte peníze do jejich rukou a pusťte se do obchodování na burze sami. Třeba na váš čeká ještě větší bohatství než to inzerované na facebookových stránkách s duhovým motivem.

Jak začít s obchody nebo s investováním

Nejprve je třeba vybrat si s čím chcete obchodovat. Pustit se můžete do akcií, komodit, kryptoměn, forexu. Prozkoumejte spolehlivé brokery, vyberte si prověřenou burzu. Založte si účet a zatím neposílejte žádné peníze. Nejprve se začněte se učit!

U většiny brokerů naleznete i možnost demo účtu a obchodování s virtuálními penězi. Takovému obchodování se věnujte alespoň několik týdnů. Zjistíte, jak prostředí funguje a pomalu si začnete vytvářet vlastní obchodní strategii. Obchodování je o trpělivosti, pevných nervech a obrovském množství času.

Jako počáteční vklad volte minimální investici. Začít je možné třeba i se 1 000 korunami.

Kdo by se v prostředí plném adrenalinu necítil dobře, může jen nakoupit určitý titul, počkat několik měsíců (i let) na jeho zhodnocení a titul pak se ziskem prodat. U akcií se během dané doby můžete dočkat i výplaty dividend.

Čekejte nečekané

Bylo by bláhové myslet si, že nakoupíte 10 titulů a u všech zaznamenáte za 3 dny růst hodnoty o 20 %. Jistě vás budou čekat i ztráty a propady kurzů.

Je třeba diverzifikovat riziko, tedy rozložit investice do více oblastí. Zároveň zpočátku nakupte za menší částku a větší nákupy realizujte až ze zisků a v případě, že již máte nějaké zkušenosti.

Po několika měsících se na vašem účtu mohou objevit i velmi atraktivní zisky. Ty už si můžete užívat třeba na jamajské pláži. Jde o to, hlavně začít a pracovat na sobě. Úspěch se dostaví. Nemáte moc peněz a i přesto byste chtěli investovat? Zde v tomto článku se dočtete o způsobech investování peněz s málo penězi.

...