Kompletní rekonstrukce bytu

Říkáte si, že Váš byt už utrpěl zubem času? Vaše parkety jsou již ošoupané, bílé zdi pomalu žloutnou, elektrické rozvody jsou stále stejné jako v době stavby domu? Možná si říkáte, že je již na čase to změnit? Pokud ano, jediné možné řešení je kompletní rekonstrukce bytu.

Co vlastně rekonstrukce bytu znamená?

Rekonstrukce bytu by se dala připodobnit k plastické operaci. Zkušený tým řemeslníků kompletně předělá Váš byt. V případě panelákového bytu se jedná o rekonstrukci bytového jádra, v případě rodinného domu například o různé lakýrnické práce (výměna podlah), malířské práce (nátěr zdí), výměnu elektrických rozvodů. Zkrátka po úspěšné rekonstrukci vypadá Váš starý byt jako úplně nový.

Jak rekonstrukce bytu probíhá?

Ačkoliv samotná rekonstrukce není zrovna jednoduchá, s pomocí zkušené firmy ji zvládnete bez obav. Jednou z firem s obrovskou zkušeností je i společnost Fix Servis, která provádí rekonstrukce bytů v Praze. Firma si zakládá na co nejvstřícnějším přístupu ke svým klientům, a proto vždy po provedení prací kompletně uklidí veškeré prostory. Většinu stavebních prací se snaží směřovat do dob, kdy jsou vlastníci bytu i jejich sousedé v práci. Cena rekonstrukce bytu a její kvalita jsou vždy ve velmi dobrém poměru.

...