Místo pro luxusní bydlení? Vyzkoušejte jihozápadní okraj Prahy

Velká Chuchle není pouze ideální místo pro nedělní výlet. Tato jihozápadní část Prahy známá díky svému dostihovému závodišti, které má více než stoletou tradici, je i vynikajícím místem na bydlení.

V samotné obci najdete všechny základní instituce - lékárnu, zdravotnická zařízení, knihovnu, poštu, obchody i základní školu. Velká Chuchle, která je položena na levém břehu Vltavy, se zároveň vyznačuje klidem. Kromě zmíněného závodiště se v nedaleké rezervaci Chuchelský háj nachází i malá lesní ZOO.

Moderní vily různých velikostí

Pokud hledáte spíše luxusní domy, můžete zkusit například vznikající vilovou čtvrť na svahu obce. Přestože se zastávka MHD nachází na dosah a silniční spojení do centra Prahy je vynikající, nabízejí moderní vily v Chuchli soukromí a život stranou od každodenního ruchu. Klid si můžete vychutnat i díky výhledům na Prahu na druhém břehu Vltavy.

Na prodej jsou v Chuchli luxusní domy různých velikostí, které jsou vhodné pro jednogenerační i dvougenerační rodiny. Kromě dispozice lze zvolit i velikost užitné plochy, teras a celého pozemku. Stejně tak si lze vybrat, zda bude mít vila jen jedno garážové stání nebo dvě.

...