Jaké jsou zkušenosti zaměstnanců ve firmě Extéria?

Firma Extéria je předním poskytovatelem poradenství v oblasti BOZP a PO. Díky svému zaměření patří ke společnostem, jež mají velký potenciál a slibnou budoucnost. Pokud se chcete stát její součástí, máte štěstí! Aktuálně je zde volných mnoho pracovních pozic, z nichž jednou z nich je i asistentka na domlouvání schůzek. Pokud je tato či jiná nabízená pozice pro vás atraktivní, jistě vás zajímá, jaké jsou zkušenosti zaměstnanců, jež ve firmě už nějaký ten pátek pracují.

Oceňuje se systém ohodnocení

Mezi nejvíce vyzdvihované přednosti společnosti Extéria patří vypracovaný systém ohodnocení za výsledky pracovníků. Také se cení příjemné pracovní prostředí. Firma Extéria je skvělým příkladem toho, že i do zaměstnání se může chodit s úsměvem na rtech a radostí v srdci.

Jak to vidí zaměstnanci, zjistíte i na internetu, kde se nachází celá spousta referencí a recenzí obsahujících zkušenosti stávajících i bývalých pracovníků. Existuje snazší způsob, jak zjistit o firmě víc dřív, než zamíříte na pohovor?

Obsaďte jednu z aktuálně nabízených pracovních pozic

Chcete se stát součástí společnosti, která vám bude každé ráno přinášet úsměv na rty? Chcete změnit pracovní prostředí, protože to stávající vás spíše vysiluje, než dodává energii? Obsaďte jednu z nabízených pozic společnosti Extéria! V současné době se kromě zmiňované pozice asistentky na domlouvání schůzek nabízí i jiná volná místa.

Kupříkladu se nabízí i technické pozice. Hledá se technik nebo technička BOZP a PO, který bude moct kariérně růst, dále asistentka podpory technika, která se zaměří na administrativní činnost v kanceláři.

Z obchodních pozic, jež jsou aktuálně nabízeny, stojí za zmínku obchodní manažerka, která bude prodávat službu BOZP a požární ochranu, či regionální manažer, jemuž budou přiděleny stávající pobočky.

...