Nechte si vyrobit netradiční reklamní předměty

Každý podnikatel by měl mít na paměti, že bez dobré reklamy není ani prosperující byznys. Mnoho podnikatelů se doslova zděsí, když se řekne slovo „reklama“. Představí si totiž kupu peněz, kterou budou muset investovat. Zejména malí podnikatelé však nemusí investovat do televizních reklam nebo do billboardů, které jsou šíleně drahé. Mohou si nechat vyrobit reklamní předměty, které jsou skutečně stále efektivní reklamou firmy.

Mnoho firem si nedává vyrobit reklamní předměty proto, že si myslí, že se dají nechat vyrobit jenom propisky nebo blogy (s těmi se totiž setkávají nejčastěji). Jenže dneska se fantazii meze nekladou, můžete si nechat vyrobit skutečně praktické, přesto netradiční reklamní předměty, kterými oslníte všechny obdarované.

Tyto reklamní předměty můžete darovat nejen svým zaměstnancům jako pozornost, ale můžete je poslat i svým obchodním partnerům nebo je můžete darovat jako výhru do tomboly na plese, abyste se tak dostatečně zviditelnili.

• Deštníky

Deštníky jsou stále nedostatkové zboží a při nepřízni počasí je potřebuje naprosto každý z nás. Pokud tedy přemýšlíte nad výrobou praktických reklamních předmětů, měli byste nechat vyrobit právě deštníky, na které potisknete své logo.

• Zrnková pražená káva

U firmy taeda.cz si můžete nechat vyrobit i zrnkovou praženou kávu s vlastním logem. Je to naprosto fantastický dárek pro vaše obchodní partnery. Káva snad nikdy neurazí a je vhodným dárkem nejen pro již zmiňované partnery, ale pro naprosto kohokoliv.

• Hrníčky

Hrníčky jsou něco, co se nikdy nevyhazuje. Navíc jich není nikdy dost! Je to sice trochu nákladnější, ale za to je to skutečně efektivní reklama, kterou vaší firmě uděláte. Na hrníčky nechte potisknout své logo a klidně k tomu připište nějaký citát pro zlepšení každého dne. Všichni obdarovaní si takový hrníček jistě oblíbí!

...