Jaká firma pomůže s BOZP a PO?

Jaká firma pomůže s BOZP a PO?

Začali jste podnikat? Pak jistě víte, jak těžký je takový start ve světě podnikání. Nejen, že se musíte co nejrychleji a nejlépe vepsat do podvědomí lidí a budoucích zákazníků, ale také musíte mít splněno vše, co je ze zákona dané. Tak například musíte mít vyřešené BOZP a PO, přes to nejede vlak. V případě, že byste se stali součástí čtyřiceti procent podnikatelů, kteří nemají ani ponětí o BOZP a PO, tím pádem nemají zmiňované dvě ze zákona povinné oblasti vyřešené, hrozila by vám v případě neohlášené (ale také ohlášené) kontroly ze státní správy pokuta sahající až do několika set tisíc korun, ne-li do milionů korun. Neberte si takové riziko na triko, vždyť byste také mohli velmi rychle zkrachovat, a to jste ještě ani nezačali pořádně podnikat.

Samozřejmě je pochopitelné, že začátek podnikání je hodně časově náročný. Přece jen se musíte snažit o to, abyste co nejrychleji začali prosperovat a měli zisky, po jakých toužíte. Na řešení bezpečnosti práce nebo požární ochrany najednou není dostatek času. V takovém případě se obraťte na firmu Extéria, s. r. o., která vám s BOZP a PO pomůže dřív, než stačíte říct švec.

S čím vším firma Extéria pomůže?

Možná se ptáte, co všechno firma obstará během vaší spolupráce. Bude toho opravdu hodně. Například se vám postará o veškerou dokumentaci týkající se BOZP a PO, mimo jiné také o případnou aktualizaci. Vezme si na starost i veškerá školení BOZP a PO, bude kontrolovat vše, co být zkontrolováno má.

Jaké jsou zkušenosti s firmou Extéria?

Je samozřejmé, že dříve, než se do spolupráce s firmou dáte, se budete zajímat o reference a recenze klientů, kteří s firmou přišli do styku v minulosti či kteří s firmou doposud podnikají. K dispozici máte hromadu referencí a recenzí na internetu, které vám prozradí, jaké jsou zkušenosti podnikatelů se zmiňovanou společností.

Vesměs se jedná o kladné reference, v nichž se nejvíce vypichují nízké ceny za velmi kvalitní služby a profesionální přístup. Také je kladně hodnocena i telefonická podpora, která je vždy k dispozici. Za zmínku také stojí možnost přijít si pro radu na jakoukoli pobočku firmy, nemusíte utíkat na tu, kde byla spolupráce sjednána.

...