Máte Itálii v lásce? Kupte si zde vlastní dům

Mnoho lidí se do Itálie zamilovalo natolik, že ji navštěvují i několikrát do roka. Tato země už nemusí být jen vaší dovolenkovou destinací, můžete zde vlastnit nemovitost. Proč si kupovat nemovitost v Čechách, když zde není moře, teplé klima a ani další výhody, kterými Itálie disponuje. Nemovitosti jsou u nás velmi předražené. Když byste si mohli vybrat mezi českou a italskou nemovitostí za stejnou investici, možná by to pro vás bylo snadné rozhodování. Jak si ovšem nemovitost v Itálii koupit?

Nákup nemovitostí v Itálii

Nemovitosti v Itálii (Immobilien in Italien) se nakupují podobně, jako u nás, tedy za pomoci realitních portálů a makléřů. Nejlepší volbou pro nákup jakékoliv italské nemovitosti je portál Italicarentals.com. Je v češtině a můžete si zde pohodlně vybírat jak domy a byty, tak i komerční objekty, pozemky a farmy. Někteří si přejí v Itálii bydlet, někdo by chtěl nemovitost pro občasnou rekreaci a některé láká byznys v Itálii. Přeci jen je to bohatší země, která patří mezi nejnavštěvovanější a je tu také vysoká životní úroveň.

Vyhledávání nemovitostí na webu je snadné, jsou přehledně rozdělené v kategoriích a k jejich hledání můžete také použít mapku nebo filtr, ve kterém si zadáte svá kritéria. Jednotlivé domy jsou detailně nafocené a nechybí u nich vyčerpávající informace a údaj o ceně. Když budete mít o jakoukoliv nemovitost v Itálii (real estate in italy) zájem, realitní specialisté vám její nákup zajistí. Chcete v Itálii bydlet nebo zde podnikat? Inspirujte se širokou nabídkou nemovitostí, která se průběžně rozšiřuje. Můžete si konečně splnit svůj sen a zároveň chytře investovat peníze, protože taková investice pouze poroste a hodnotě. Líbilo by se vám každý den se probouzet v Itálii, kde vás bude vítat výhled na moře a vůně italské kuchyně?  

...