Co dělat když nám počasí nepřeje? Máme pro vás pár tipů

Mnoho lidí se těšilo na jaro z toho důvodu, že bude krásné počasí, že bude svítit sluníčko a bude teplo. Jenže jaro není jenom o teplých dnech, ale i o dešti, který je skutečně potřebný. Bez deště by se stejně jako vloni nedařilo naší úrodě a opět bychom museli nakupovat zeleninu v obchodech, nemohli bychom jíst zdravější zeleninu bez různých pesticidů a jiných chemických postřiků. Deštivé dny však nemusí být zároveň chladné dny. I deštivé dny mohou být teplé, tudíž k výletu ideální. Jenom musíte vědět, kam se v deštivých dnech můžete vydat.

Lidé by se neměli nechat zastrašit počasím, protože kdybychom se měli rozhodovat dle počasí, nikdy bychom nic nezažili. Proto i když prší, vydejte se na jeden z doporučených výletů. Nejsou to možná výlety v pravém slova smyslu, ale jsou to zážitky, které se vám zapíšou do života a na které jen tak nezapomenete.

Pociťte strach na vlastní kůži

Pokud o sobě tvrdíte, že jste nebojácní, pokud jste milovníkem hororů, doporučujeme navštívit Fear House v Praze, což byl první strašidelný dům ve střední Evropě. Jedná se o strašidelný zážitek, který se nachází v pražské Vodičkově ulici. Abyste se dostali do strašidelného domu, musíte nejdříve vejít do sklepení, které skutečně není pro slabé povahy.

Vyzkoušejte své logické myšlení

Ostravě i v Brně se nachází několik únikových her, které jsou také silný zážitek. Uniknout budete muset z místnosti, do níž budete zavřeni společně s přáteli (obvykle dva až šest či osm hráčů). Únik však nespočívá v tom, že vykopnete dveře či okno, ale musíte se dostat ven pomocí svého logického myšlení. Vaším limitem bude šedesát minut, během kterých je třeba najít všechny hlavolamy a rébusy, jež následně rozluštíte a díky kterým se dostanete ven.

Užijte si legraci v akvaparku

Pokud milujete zábavu, je načase zamířit do akvaparku. Akvaparky se nachází v každém velkém městě České republiky, je na vás, který navštívíte. Pokud tedy nevíte, co podniknout v době, kdy prší, akvaparky jsou nejlepší volbou.

...