Jak vybrat parkové či zahradní lavičky

Jak vybrat správnou lavičku do parku, aby byl městský mobiliář vybrán s maximální pečlivostí a jistotou, že vydrží dlouhá léta? Pojďte se podívat na základní typy. Víte o tom, že existují také lavičky pro seniory, které dovolují pohodlné sezení lidem všech věkových kategorií?

Kovové lavičky

Hledáte ideální parkové lavičky pro veřejná prostranství nebo pro administrativní prostory? Lavičky skvěle doplní interiér i exteriér a stanou se designovou a elegantní součástí městského mobiliáře. Kovové lavičky jsou bytelné, pohodlné a mají možnost ukotvení. Povrchová úprava je volena tak, aby odolala nejen rozmarům počasí, ale také útokům vandalů.

Betonové lavičky

Přejete si skutečně mohutnou lavičku, která najde uplatnění ve veřejných prostorách? Profesionální design pohodlné betonové lavičky se vyznačuje vysokou pevností všech spojů, a také vysokou stabilitou a pečlivým řemeslným zpracováním. Materiál je velmi pevný a bytelný, v místě určení vydrží po mnoho let. Samozřejmostí je individuální volba barvy pro dřevěnou část lavičky.

Litinové lavičky

Kvalitní šedá tuzemská litina nejvyšší kvality a masivní dřevo – to je základ pro litinové lavičky. Jejich umístění je vhodné nejen pro venkovní použití, ale také do vnitřních prostor. Tvar splňuje ergonomické požadavky. Maximální funkčnost je velkou předností tohoto výrobku. Vybírat si můžete z celé řady designových obměn laviček. Je možno je také ukotvit k zemi a prodloužit tak jejich životnost.

Lavičky pro seniory

Ergonomie těchto laviček je přizpůsobena tak, aby bylo usnadněno usedání i vstávání z lavičky. Tento typ tak ocení nejen starší lidé, ale také občané se zdravotním handicapem. Sedák těchto laviček má vyšší polohu a menší sklon. Komfortní sezení se tak nabízí skutečně všem občanům.

Výběr parkových zahradních laviček je skutečně velmi široký. Krom těchto výrobků jsou k dispozici ještě také lavičky s plastem, reklamní lavičky, parkové stoly a lehátka, nebo dětské lavičky.

...