Barvy vyjadřují, jací jste – Vaše oblíbené barvy a její významy

Přemýšlejte o tom, jaká je Vaše oblíbená barva. Jak to udělat? Zavřete oči. Nejdůležitější je, abyste zvolili barvu, kterou si vybavíte jako první. To bude vlastně ona! 

ČERVENÁ

Červená barva souvisí s aktivitou a sebevědomím. Vybere ho osoba, která ráda sportuje nebo je společenská a energická. Osoby, které mají na sobě červené oblečení a doplňky, upoutají pozornost ostatních. Týče se to také příslušenství k mobilu. Hezké červené pouzdro na mobil vyjadřuje Váš osobní styl. K nákupu použijte okay slevový kupon, který Vám nabízí slevy na příslušenství a elektrospotřebiče. 

RŮŽOVÁ

Měly jste v dětství jako holky rády růžovou? To nepochybně pěkná barva. Na svém začátku byla to mužská barva, která symbolizovala majetek a bohatství. Dneska je spojená hlavně s ženy. Víte, co znamená? Především je to barva lásky a přátelství. 

POMERANČOVÁ

Barva štěstí – to můžeme někdy slyšet. Není to náhodou, protože pomerančová barva má velmi pozitivní asociace. Přináší vitalitu a radost. Osoby, které mají rády pomerančovou, jsou samostatné a kreativní. Jestli chcete to ukazovat každý den, vyberte si pomerančový mobil nebo pouzdro. Smarty sleva čeká na Vás! 

ŽLUTÁ

Žlutá barva je pro optimisty a lidi, kteří rádi tráví čas s ostatními. Žlutá to také barva inteligentních, ač skromných lidí. Májí oni také schopnost jistě dokazovat své názory, jsou asertivní, ale nejsou přitom nafoukaní. Slevy na příslušenství v pěkné žluté barvě najdete na https://buykers.cz

ZELENÁ

Zelená je spojená s lidmi, kteří milují přírodu. Mají ji rádi klidné a empatické osoby, které oceňují rodinnou atmosféru a přátelství. Lidé, kteří mají na sobě zelené oblečení, vzbuzují v ostatních důvěryhodnost a klid.

MODRÁ 

Modrá to barva, která má mnoho odstínů (až 14000), přispívá to ke kreativitě a artistickým jásáním. Lidé, kteří mají rádi modrou barvu, jsou kreativní a tvoří pěkná inspirující díla. Když obléknete modré oblečení, budete se cítit klidněji. Modrá barva to také symbol důvěryhodnosti, stejně jako zelená.

FIALOVÁ

Fialová to barva perfekcionistů, kteří milují nejenom vnější, ale také vnitřní klid. Chovají oni také náklonnost k hledání smyslu života, to myslitelé. Fialové oblečení nosí lidé, kteří mají zájem o náboženství a duchovní rozvoj. Rádi pomáhají. 

HNĚDÁ

Hnědá je nenápadná barva, která může přinášet špatné asociace. Měli byste ale vědět, že je to barva racionalistů a lidí, kteří efektivně pracují.

BÍLÁ

Bílá barva symbolizuje čistotu, nevinnost, klid a eleganci. Kdo má rád bílou, stará se o svůj vzhled a má klidnou povahu. Kromě toho, bílá barva je spojená s lidmi, kteří mají rádi samotu a oceňují abstraktní myšlení.

ŠEDÁ

Šedá je neutrální a klidná barva, která souvisí s introverty. Lidé, kteří mají rádi šedou, nemluví otevřeně o svých emocích.

ČERNÁ

Nakonec něco o klasické černé barvě. Lidé, kteří mají rádi tuto barvu, milují dynamickou atmosféru v životě a jsou kreativní. To také barva silných lidí.

Barva vyjadřuje, jací jste. Použijte tuto znalost v praxi!

...