U podnikání nezapomínejte na povinné BOZP a PO

U podnikání je třeba myslet na několik věcí. Zejména musíme myslet na to, abychom měli vyřešené BOZP a PO, jelikož se jedná o zákonné povinnosti, u nichž hrozí vysoké pokuty, které se mohou dostat až do několika set tisíc korun. Bohužel se nedávno ukázalo, že až čtyřicet procent podnikatelů nemá ani zdání o tom, co je to bezpečnost práce na pracovišti nebo co je to požární ochrana. Nevědomost podnikatelů je však může stát mnoho, konkrétně stovky tisíc korun. V případě příchodu kontroly ze státní správy pokuty ve zmiňované výši skutečně mohou být uděleny. Neriskujte to, raději podnikejte bezpečně s vyřešenou BOZP a PO.

Nemusíte však být na BOZP a PO sami. Pomůže vám s tím Extéria, což je dnes největší síť poradenských kanceláří BOZP a PO v České republice. Firma však nepůsobí jen na našem území, ale také se dostala i do zahraničí, konkrétně na Slovensko, kde podniká taktéž s velkým úspěchem.

Investujte do ročního balíčku, neplaťte zbytečně vysoké pokuty

Žádný podnikatel nechce platit zbytečně, už vůbec ne vysoké pokuty, které se mohou být i ve výši několika set tisíc korun. Raději by se mělo investovat několik tisíc korun, které se investují do ročního balíčku služeb BOZP a PO, který nabízí firma Extéria.

Výhodou balíčku je to, že jsou v něm obsaženy všechny služby, přesto je jeho cena velmi nízká. V porovnání s konkurencí nejnižší na trhu, přesto jsou služby v balíčku velmi kvalitní a prováděny s profesionálním přístupem. Do služeb se řadí zpracování dokumentace BOZP a PO, dále také poskytování školení zaměstnancům, kontrola pracovišť, odborný technik, pomoc při úrazu na pracovišti a v neposlední řadě také zastoupení v případě, že kontrola přece jen zaklepe na dveře podniku.

Zvládněte kontrolu na výbornou

Jak však Extéria obstojí v boji s kontrolou ze státní správy? To je otázka, kterou si mnozí pokládají. Recenze a reference na internetu však skrývají odpověď. S firmou Extéria vždy zvládnete kontrolu na výbornou! Více na webu bezpecnepodnikani.cz

...