Uspořádejte významnou událost v Praze

Chystáte se uspořádat akci pro svou firmu nebo jinou společenskou akci? Poradíme vám, jak vše s přehledem zvládnout.

Lokalita

Důležité je, aby vaši hosté měli na událost pohodlný přístup. V Praze to může být poněkud komplikované. Jde o značně rozlehlé město, kde musíte počítat s tím, že se hosté budou muset dopravit osobním vozem či jiným dopravním prostředkem. Čím blíže k centru akci uspořádáte, tím snáze se návštěvníci zorientují. Další věcí, na kterou je třeba myslet, je počet parkovacích míst pro vaše hosty.

Pronájem prostor

Pronájem samotných sálů je velmi důležitý. Nejde jen o počet pozvaných účastníků. Potřebujete ozvučení, Wi-Fi, dataprojektor nebo tlumočnické kabiny? To vše je třeba zohlednit při výběru vhodných prostor.

Zdroj: http://www.hotelbelvedereprague.cz/cz/galerie/

Občerstvení

Rádi byste hosty potěšili malým občerstvením nebo servírovaným obědem? Chcete jim umožnit přístup k nápojovém baru? Informujte se o této možnosti u správce pronajímaných prostor a obstarejte si cateringovou službu.

Jak si vybrat

Jaké prostory si tedy v Praze vybrat? Takové, kde Vám vyjdou jakožto zákazníkovi vstříc. Vhodnou volbou je například Hotel Belvedere, umístěný v centrální části Prahy nedaleko Pražského hradu. Díky široké nabídce pronájmu prostor zde můžete uspořádat téměř jakoukoliv akci od plesů po malé firemní školení.
...