Rostoucí postýlky jsou super způsob jak ušetřit

Při příchodu dítěte na svět, je jednou z nejkrásnějších povinností zařizování dětského pokoje, kupování hraček a dětského oblečení. Mezi zařizování nábytku patří také oblíbené kupování dětské postýlky.

Hitem mezi nimi jsou rostoucí postýlky, jinak nazývané také multifunkční. Pokud vybíráte postýlku pro své dítě, zaměřte se na design, materiál a funkci, kterou by měla splňovat. Multifunkční a rostoucí dětské postýlky jsou vyrobeny z kvalitního bukového, dubového, borového a jiného dřeva, které je výjimečné pro své vlastnosti. Všechny dětské postýlky jsou ošetřeny povrchovou úpravou, která nijak neohrozí zdraví dítěte.

Díky kvalitnímu dřevu, ze kterých se postýlky vyrábějí, je zajištěna dlouhotrvající a odolnost vůči poškození jako kousání či kývání s postýlkou. Masivní dřevo má antistatické účinky, díky čemuž je vhodné pro děti s alergií nebo astmatiky.

Multifunkční postýlky ušetří peníze

Slyšeli jste už o výrazu „rostoucí postýlky?“ Jde o postýlky, které rostou spolu s dítětem. Poté, co z nich dítě vyroste, je můžete předělat na postele či pohovku. Pokud si zakoupíte multifunkční postýlku 2v1 nebo 3v1, můžete je předělat na vícero podob. Pokud vaše ratolest vyroste z postýlky, můžete z ní poskládat jednolůžkovou postel, kterou může využívat až do školního věku. Nebo si později z postýlky můžete udělat psací stůl či pohovku na čtení.

Takto ušetříte vaše peníze, které na začátku vrazíte do koupí postýlky. Kromě rostoucích jsou oblíbené i postýlky se šuplíkem do kterých můžete vložit dětské ložní prádlo. Maminky, které potřebují mít miminko blízko u sebe, mohou sáhnout po postelích se stahovacím bokem. Díky tomu si můžete postýlku přisunout k posteli a mít své miminko u sebe celou noc.

Pro ty, kteří se neumí rozhodnout nad výbavou existují i ​​postýlky s plnou výbavou, ve kterých je zahrnuta peřinka, matrace, polštářek či ozdobný mantinel. Dřevěné postýlky jsou nejlepším výběrem pro každé dítě. Poskytne maximální pohodlí a bezpečnost pro každou ratolest.

...