Seznamte se s populárními kabelkami: jaké budou letos trendy?

Které kousky byste pro svůj šatník pro letošní rok rozhodně neměli zapomenout? Některé zajímavé trendy jsou letos úplnou novinkou. Připravte si mobil, klíče, sluneční brýle a peněženku. Kam je letos vložit? Tohle jsou stylové kousky, které letos letí.

Bucket bag, takový malý kyblíček

Trend roku 2022 se jmenuje bucket bag. V překladu něco jako kyblíčková kabelka. Ano, označení je přesné. Typický tvar kyblíčku je sice určující, ale pro vodu rozhodně nepůjdeme, milá Lízo. Tento kyblíček je o dost stylovější a roztomilejší než obyčejné vědro na vodu.

Pokud si přejete skutečně stylový bucket bag, hledejte kabelku s pevnou konstrukcí. Stabilní dno a hladká linie vám udělá tu nejlepší službu.

Maxibag nejen pro nákup

Maxi velkou kabelkou Pinko nikdy neuděláte chybu – hodí se ale nejen pro vaše chvíle pro shopping. Shopper bag nebo maxi bag vám udělá výbornou službu i v případě city tripu. Chystáte se do města a rozhodně nemáte v plánu si brát batoh? Vsaďte právě na maxibag. Pár osobních věcí se zde přeci jen vejde. Ohledně materiálu maxi kabelky máme jasno – docela by se hodila stylovka ze lnu nebo černé kůže, nemyslíte? Své o tom ví i Chanel nebo Miu Miu.

Minimalismus v šatníku

Nejen v bytovém designu, ale také v šatníku může zavládnout minimalismus. Proč se tahat s obří kabelkou a přenášet v ní potřeby, které si můžete pořídit na každém rohu? Minimalistická kabelka je, jak bychom to řekli, opravdu mini. Nevejde se vám do ní ani běžný telefon. Ale stylová je dokonale. S tímto kouskem rozhodně zaujmete. Když si kabelku uvážete jako crossbody, máte body navíc!

Letošní trendy v oblasti kabelek rozhodně nejsou nudné. Na své si přijde každý. Ještě bychom rádi dodali, že pro párty kabelky se letos rozhodně nebojte použít pajetky. Čím více, tím lépe! Je přeci co slavit – konečně se můžeme potkávat a sdílet své životy!

...