Kde sehnat kvalitní ovoce a zeleninu?

Pokud právě hledáte spolehlivého dodavatele ovoce a zeleniny, jednoho z nich vám představíme. Společnost Gastrofresh s.r.o. je vysoce spolehlivým dodavatelem ovoce a zeleniny s vysokou čerstvostí.

Nejde jen o distribuci místního čerstvého ovoce a zeleniny, ale i lesních či exotických plodů, mnoha druhů bylinek, klíčků, semínek, jader i ořechů, loupaných i krájených produktů, salátů, čerstvých šťáv a čerstvých hub. Rozsáhlý a vždy čerstvý sortiment pochází od českých farmářů převážně z Polabí a zahraničních pěstitelů v Holandsku, Německu Španělsku, Řecku i Itálii. Čerstvé produkty jsou vhodné pro zásobování kanceláří, firem, pracovišť, gastronomických provozů, nemocnic, hotelů, školek, škol, ubytovacích zařízení, různých akcí i samotných velkoobchodů zeleniny a ovoce.

Rozvoz kdykoliv a kamkoliv

Společnost Gastrofresh zajišťuje každodenní vlastní rozvoz na místo určení v chladících vozech. V Praze rozvoz probíhá dokonce 2x denně a objednávky jsou přijímány 7 dní v týdnu. Dále je zásobován Královéhradecký a Liberecký kraj. Rozvoz se dá po dohodě vždy přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům s vysokou garancí kvality a jakosti. Společnost poskytuje i odborné poradenství pro optimální skladování produktů za účelem minimalizace dlouhodobých ztrát. Jde o specializovaný velkoobchod s ovocem a zeleninou i s vlastním skladem. Krájené produkty jsou určeny k přímé konzumaci a dodávány v ekologicky nezávadných obalech a připraveny na základě objednávky maximálně den předem. Trvanlivost čerstvých krájených produktů jsou 3 dny.

Krájené ovoce, zeleninové saláty i čerstvé šťávy

Můžete si objednat čerstvé a krájené ovoce, které vám ušetří velkou spoustu času i práce během jeho přípravy. Možná máte na pracovišti nedostatek místa na jeho přípravu, pracovních sil, času či energie, proto si usnadněte své podnikání. Čerstvé a krájené ovoce, jako je třeba ananas, pomeranče, grepy, melouny, kiwi, jablka a další různé druhy budou přesně dle vašeho přání. Vyzkoušet můžete i míchané ovocné saláty. To ocení nejen gastronomické provozy, ale i kancelářské provozy, které si tak zajistí dostatek vitamínů v podobě občerstvení během dne. Veškeré krájené ovoce od společnosti Gastrofresh přináší spoustu vitamínů, lahodné chuti i ušetřené práce.

...