Autoservisy už nemusí být na problematiku odpadů samy

Každá firma produkuje nějaký odpad, nějaká ho produkuje více, některá méně. Autoservisy jsou ovšem specifické tím, že produkují mnoho nebezpečného odpadu, protože se zde pracuje s vozy, které jsou plné nebezpečných kapalin. Odpad nestačí jen vyhodit do koše. Zacházení s nám se řídí zákony a je třeba je dodržovat. Je zapotřebí evidovat množství produkovaného odpadu, třídit ho a také ho nechat likvidovat. Už na to nemusíte být sami, pomůže vám firma na Ecoservis.eu, která se vám o vše postará.

Od příslušenství až po likvidaci a legislativu

Co byste řekli tomu, kdyby tato firma za vás převzala kompletně odpadové hospodářství? Likvidace odpadu by pro vás konečně byla vyřešená. Odpadlo by vám mnoho práce a ušetřený čas a energii byste mohli věnovat jiným činnostem. Firma vám dodá veškeré potřebné příslušenství, které je zapotřebí pro třídění, skladování a evidenci odpadu. Dostanete popelnice na filtry, hadry obaly a další. Dále dostanete kontejner na autobaterie, šanon s dokumenty, označení nádob pro sběr, ILNO a pochopitelně i ceduli, která bude místo pro uložení odpadů označovat.

Odpad budete do dodaných nádob vyhazovat a vždy když budou nádoby plné, společnost zajistí odvoz jejich obsahu a jeho ekologickou likvidaci. Za odpad nemusíte vždy platit, společnost od vás vykoupí železo, barevné kovy, autobaterie i katalyzátory. Postará se vám o veškeré zákonné povinnosti, které jsou zapotřebí. Vše bude řádně zaevidované, ohlášené a vyřízené podle zákonů. V mnoha autoservisech mají odpady už řádně tříděné, ale chybí jim jen externí firma, která by se jim starala o zpracování ročního hlášení za odpady. V takovém případě můžete kontaktovat firmu na www.RocniHlaseni.cz a zajistit si tuto službu výhodně. Vyplatí se mít partnera, který vám zajistí vše, na co sami nestačíte.

...