Je možné začít bydlet v novostavbě do 4 měsíců od začátku výstavby?

V současné době si nikdo nepřejeme čekat. Proto se stále snažíme nalézt vhodný způsob, jak si postavit vlastní bydlení tak, aby bylo co nejkvalitnější, ale také co nejrychleji postavené. Komu by se chtělo čekat dva nebo tři roky? Je to ale možné již během několika týdnů?

Do čtyř měsíců i s vybavením a úklidem?

Současné trendy v bydlení dávají zelenou nízkoenergetickým standardům. Právě s těmito domy následně šetříte za energie, které jsou potřeba zejména k vytápění celého objektu. Můžete si ale získávat i svou vlastní elektřinu třeba ze slunce. Nízkoenergetické domy na klíč je přitom možné realizovat opravdu za krátkou dobu. Dřevostavby se mohou postavit i během tří měsíců, následně jsou zabydleny nábytkem a včetně úklidových prací celý projekt trvá do čtyř měsíců.

Proč je lepší mít dřevostavbu

V dřívější době se dřevo používalo jako klasický stavební materiál. Stavby stojí dodnes a jsou téměř beze změny. Dřevo je výborný izolant, proto je v něm bydlení mnohem komfortnější než ve zděném domě. Dřevostavby mají také skvělé akustické izolační vlastnosti. Je snadné v nich nalézt zalíbení, jedná se o nadčasovou variantu vlastního bydlení.

Staví se i v zimě

Pro dřevo není podstatné, zda je venku teplo nebo zima. V případě příznivého počasí, kdy nesněží nebo neprší, se staví i v zimě. Vaše stavba tak skutečně bude hotová v termínu a vy už si pomalu můžete připravovat své věci na stěhování. Dřevostavby jsou možnost, jak se nastěhovat do vysněného domu již za velmi krátký čas. Některé konstrukce jsou dokonce hotové již do jednoho týdne a následně se mohou začít zabydlovat.

Pokud si nepřejete platit za stávající bydlení a rádi byste se přestěhovali do nového domu co nejdříve, jsou dřevostavby ideální možností. Bydlet budete do čtyř měsíců od začátku výstavby.

...