Jaké jsou oblíbené hry na Xbox?

Strávit volné chvilky hraním oblíbených her je skvělá možnost, jak se naprosto uvolnit a na malou chvilku se dostat z tohoto tročku rychlého a možná až bláznivého světa. Někdy však zásoba herních titulů potřebuje doplnit, a tak se nabízí otázka, jaké jsou oblíbené hry na konzoli Xbox? Ať už vlastníte členství Xbox live gold, tipy na herní tituly, jež stojí za vyzkoušení, bezesporu oceníte.

Assassin's Creed - celá série

Milovníci akčních her si nemohou vynachválit celou sérii dobrodružství nazvanou Assassin's Creed. Sice v posledních letech došlo k lehké transformaci herního titulu na akční RPG, ovšem v tomto případě mluvíme o pozitivním kroku, který si ostatně vychvalují i majitelé Xbox Game pass PC.

Vikingský válečník si umí podmanit prakticky kohokoliv a když se k tomu přidá opravdu podmaniví svět s dokonalou grafikou, je hráč naprosto omotán a namotán. Jen těžko se pokládá ovladač stranou a žije se pak normální život.

Divinity jako další RPG v řadě

Pokud bychom měli ke zmiňované RPG akční hře přidat další v řadě, zmíníme bezesporu Dvinity, a to zrovna tu nejnovější hru Original Sun 2. Oproti prvnímu hernímu titulu totiž přináší přesně to, co tehdy chybělo - pořádnou dávku propracovanosti světa, individuální soubojový systém, a samozřejmě poutavý příběh, bez kterého by RPG nebylo dobrou hrou.

Že patříte k jedincům, kteří na hru po dohrání prvního titulu zanevřeli? Zkuste změnit svůj postoj ke hře, dvojka je opravdu něco naprosto jiného a má pořádné grády!

Grand Theft Auto V pro fanoušky aut a pouličních rvaček

Grand Theft Auto V neboli zkráceně GTA (ostatně pod touto zkratkou hru známe daleko více). Pátá hra v řadě patří zatím k tomu nejlepšímu, co kdy bylo pod „značkou” vydáno. GTA V je svou hratelností posunuta na naprosto jinou úroveň a i po letech stále baví. Dokonce je dostupná v multiplayerové verzi, což ocení hlavně ti, kteří nechtějí trávit volný čas sami s herním ovladačem v rukou.

...