>Road trip po Česku: Poznejte bláznivé názvy obcí

Už se nemůžete dočkat víkendu? Co byste řekli tomu udělat si nezvyklý výlet a vyfotit se u několika značek obcí, které mají skutečně netradiční názvy. Vyjíždíme! Kam to bude?

Road trip, na který nezapomenete

Stačí si jen sbalit pár věcí, které dáte do své vestavby do aut na spaní. Tím jste naprosto nezávislí a můžete si sami vybrat místo, kde přespíte. Máme pro vás neodolatelné tipy na místa, která rozhodně musíte navštívit. Kolik toho stihnete za víkend je jen na vás. Škála je skutečně pestrá a jedno je jisté – na tento veselý výlet jen tak nezapomenete. Nezapomeňte si vytvořit veselou fotku s cedulemi míst, kterými bude vaše objevné putování vést. Kde začneme?

Dokud jste naživu

Život je jen jeden. Kdo by ale mohl říci, že i za svého života se podíval na Onen Svět, nebo dokonce do Záhrobí? Vestavby do auta vám pomohou prožít noc na místě, o kterém byste možná ze začátku pochybovali – Hrob naleznete nedaleko Teplic. Nebo dáte přednost Hrobům, které se nacházejí v okrese Tábor? Jedno je jisté – musíte zjistit, zda se v místní restauraci vůbec vaří teplá jídla, nebo zda je servírují studená.

Je libo Čunín?

Čeština je krásný jazyk, takže o zajímavé objevy nebude nouze. Road trip vás zavede také do míst, která byste na mapě asi sami od sebe nevyhledávali. Kdo si tedy udělá fotku v Hnojníku? Nebo vás spíše láká Držkov, Vepříkov, Močovice nebo Čunín? Tato jména musel z dnešního pohledu vymýšlet skutečný umělec. To ale není všechno! Možná se vám podaří dojet i do Bahna, nebo přespíte v obci Hovězí. Rozhodně nezapomeňte projet Mokrovousy, Silnici, nebo také Vidlákovu Lhotu. Nejsme si ale jisti, co řeknete na rekreační oblast Smraďavka. Je libo koupel?

Už se těšíte na výlet? Samozřejmě musíme dodat, že po cestě můžete navštívit také Kaliště, Štěrbiny, Čurandu, nebo třeba Kozodírky. No řekněte, není naše země krásná?

...