Místa, kam se vydat za letní aktivní dovolenou v Evropě

!-- wp:paragraph -->

Válet se u moře není nic pro vás? Podívejte se na TOP místa, kam se letos v létě vydat. Na své si přijde skutečně každý.

Skotské hrady

Tajemná zákoutí, bohatá historie i příběhy místních památek. Skotské hrady nesmí chybět na poznávacím listu žádného milovníka cestování. Dopřejte si pořádnou porci tajemna a nezkrotné krásy.

Vystupte na Triglav

Slovinsko nabízí tolik možností, jak se dokonale vyřádit a užít si nejen vysokohorskou turistiku. Výstup na Triglav se nesmazatelně zapíše do historie vašeho cestování. Pořádný kousek. Troufnete si, nebo se raději odhodláte poznávat krásy Julských Alp z bezpečných treků na jeho úpatí?

Okolo Žabljaku cestička

A na ní se zelená travička. Ano, přesně tak. Černá Hora, to zdaleka nejsou jen překrásné pláže. 200 kilometrů od pobřeží vás překvapí náhorní plošina i poctivé skály Durmitoru. Žabljak je centrum vašich aktivit. Nakupte potraviny a hurá nahoru na horu.

Madeira je rozkvetlá kráska

Cristiano Ronaldo si uměl vybrat své rodné místo dokonale. Ne nadarmo se zde s láskou vrací, kdykoliv může. Rodná Madeira přináší překrásné výhledy na dálavy i rozmanité přírodní krásy a endemity. Objevujte ji i vy. Ano, stále jsme v Evropě. Madeira patří Portugalsku.

Na kole na Gardu

Lago di Garda je synonymem pro letní pohodovou dovolenou, na kterou si chcete vzít také svůj oblíbený motocykl nebo bicykl. Budete se procházet po promenádě, nebo se raději vydáte okolo jezera a užijete si letního počasí se vším všudy? Nejkrásnější pohled na svět přeci není z koňského hřbetu, ale z vašeho vlastního kola!

Je to na draka

Když se rozhodnete pro jih Španělska a jeho pobřeží, často uslyšíte, že je dnes „muxo viento“. Vítr se vám ale bude rozhodně hodit. Je to na draka? Výborně! Přesně to si přejete. Kitting je super koníček, za kterým se na jih Španělska vydáte s chutí.

Kdo by ležel na pláži, když je tolik možností.

...