Jak vybrat ten pravý reklamní předmět?

Jak vybrat ten pravý reklamní předmět?

Zaujmout své zákazníky nebo správně odměnit zaměstnance je problém, který dnes a denně řeší celá řada firem. Odpovědí mohou být reklamní a dárkové předměty, jež kromě fyzického poskytnutí daru také podporují firemní značku.

Reklamní předměty mohou mít mnoho podob. Od klasických propisek s názvem či logem firmy, které pravděpodobně zná každý z nás, až po sofistikovanou elektroniku či předměty každodenní potřeby.

  • Jaké reklamní předměty pro koho a na jakou příležitost?

Reklamní předměty zahrnují tisíce položek od klíčenek, propisek a ručníků s logem až po dárkové koše, drahá vína a luxusní pera. Z neomezené nabídky je potřeba vždy vybírat ten správný typ dárku, kvalitní provedení a zvážit, zda je vhodný pro danou příležitost.

Pro VIP zákazníky volte dárky kvalitní, s dobře zpracovaným logem vytvořeným například populárním gravírováním. Pro běžné rozdávání dárků se naopak hodí jednodušší propisky, pexesa, pastelky či kapesní kalendáře, náramky, klíčenky a další drobnosti. Vybrané dárkové předměty lze obohatit o logo, jméno či slogan společnost pomocí nákladově atraktivního UV tisku.

Reklamní předměty a kvalita

Pokud budete vybírat klasické předměty, jako jsou propisky a trička, je potřeba dbát na kvalitu materiálu, aby byl klient schopen využívat je po delší dobu. Nejmenší efekt mají výrobky, které se po prvním použití samovolně rozloží, nebo leží klientovi na stole, aniž by je jakkoliv využíval.

Malé dárky vám pomohou oživit reklamní kampaň. Ať již zvolíte klasická reklamní trička, propisky či USB, nebo atraktivní novinky v podobě reklamní powerbanky či reflexních předmětů, nezapomeňte na dárky natisknout název vaší společnosti a případně i kontakt. S pořízením toho pravého reklamního či dárkového předmětu vám ochotně poradí specialisté ze společnosti Propaq.

...