Co vám pomůže vypadat vždy perfektně obléknutá?

Není snadné vždycky najít tu správnou kombinaci oblečení, která by se hodila právě pro tu příležitost, na kterou se chystáte jít. A je jedno, jestli jde o obyčejný nákup nebo o přednášku známého cestovatele, případně třeba o odpolední pokec s kamarádkami v parku. Důležité je, že musíte vždy v šatníku mít základní prvky oblečení, ke kterým pak dokombinuje i to nejextravagantnější nebo naopak to nejobyčejnější – ovšem vždycky se super výsledkem. Tady je pár tipů, které rozhodně pomohou jak v rozhodování, tak s celkovým výsledkem vaší každodenní snahy vymyslet něco zajímavého na sebe.

Tričko bez potisku a vzorů

Obyčejné neobyčejné tričko. A dokáže téměř zázraky, když se dobře oblékne, zakasá, nebo když se zvolí zajímavý střih. Ale pozor, abyste ho mohly kdykoliv zkombinovat s čímkoliv zajímavým, udělat z něj originální doplněk a kousek outfitu, který bude vždy vypadat trochu jinak, musí být bez vzorů, potisku, gumových nažehlovaček nebo flitrů a tomu podobných aplikací. Prostě musí být univerzální.

Pořiďte si několik trik v různých barvách, přičemž důraz klaďte na bílou, černou a na krémové barvy. Neuškodí jistě ani letos velmi moderní metalické odstíny. Pestrou nabídku takových trik najdete v prodejnách Pepco za opravdu minimální ceny. A ta různě střižená, ale bez potisku a vzorů tu také nikdy nechybějí. Stačí si prohlédnout Pepco leták a navštívit jejich prodejny.

Tričko je kouzelné v tom, že umí zúžit, prodloužit nohy nebo skrýt nedokonalosti. Stačí totiž, když si větší tričko zakasáte, akorát velké tričko střižené pro vaši postavu necháte na volno. Anebo si vezmete těsné tričko, které zakasáte nesouměrně. A hned bude váš outfit o něco zajímavější.

Velký svetr

Velký černý nebo jinak tmavý svetr, který bude na volno ložený na vašem těle, k tomu ale těsné kalhoty nebo sukně. A výsledek bude zajímavější, než by se dalo na první pohled předpokládat. Kontrast velkého svetru a těsného spodního dílu oblečení totiž vykouzlí elegantní a na pohled velmi přitažlivý výsledek. Navíc využijete velký svetr (myšleno ve větší velikosti, než je ta vaše) i na další způsoby, třeba opásaný okolo pasu doplní dlouhé úzké kalhoty. Anebo kolem ramen vytvoří zajímavou aplikaci na světlém triku či košili.

Kvalitní rifle v různých střizích

Ať už máte ráda jakýkoliv střih riflí, vždy se vyplatí mít ve skříni černé skinny rifle, světlejší bootcut rifle a pak i něco mezi. A nemusíte se bát, celou výplatu vás to stát nebude. Stačí nakoupit na správném místě. Když si občas prohlédnete Kaufland na příští týden, tak zjistíte, že i tady se dají pořídit zajímavé rifle a za rozumné peníze.

 Pokud jste příznivkyní zakasaného trika a úzkého pasu, vyberte rifle s vysokým pasem, které vykouzlí perfektní postavu. A díky pevnějšímu materiálu udrží ploché bříško po celý den, tedy i večer, kdy už jsme po celém dni unavené a kdy držet svaly dostatečně zpevněné už někdy není zcela snadné.

Rifle se vám odmění i svou pohodlností a také možností nakombinovat je v podstatě s čímkoliv. Můžete jedny a ty samé černé rifle použít pro sportovní vzhled, ale i pro slavnostnější událost, třeba pracovní večírek – v kombinaci s košilí a lodičkami (pokud tu není zcela jiný dresscode).

Blejzr

Oblíbené různě střižené blejzry doladí celý outfit tak, jak právě potřebujete. Pořiďte si blejzr se zajímavým a těsným střihem pro elegantnější příležitosti. Ale také volnější blezr, který budete moci využít i na sportovnější události. Využijete je celé jaro i podzim. A pokud někam zamíříte v letním večeru a noci, může se ten volnější také docela hodit. A zase tu platí jednobarevnost a absence vzorů. Jedině tak si zajistíte, že blejzry budete moci nakombinovat kdykoliv s čímkoliv.

Kecky i lodičky

Všimly jste si, kolik typů kecek se dá koupit? Elegantní i ryze sportovní. Dobře se nosí a vždy vypadají velmi příjemně. Dokáží doplnit i elegantnější outfit, přestože jde o sportovní záležitost. Ale s keckami se nevystačíme, pořiďme ještě pohodlné lodičky na nižším podpatku. Ty půjdou nakombinovat jak s kalhotami, tak se svátečnější sukní. Ale k sukni sportovní pak sáhněme zase po keckách.

...